Gattuso harron se është trajner i Napolit therret emrin e Milanit

Gattuso harron se është trajner i Napolit therret emrin e Milanit

Thonë se dashuria e parë nuk harrohet kurrë, mesa duket kjo vlen edhe për Gennaro Gattuson. Të gjithë e dimë se Gattuso e ka zemrën te Milani, pavarësisht se tani drejton Napolin. Në konferencën e sotme për shtypt eksa po fliste për transfertën e vështirë në Rexho...
Vedat Muriqi futbollisti më i mirë i vitit

Vedat Muriqi futbollisti më i mirë i vitit

Federata e Futbollit të Kosovës, sonte e ka mbajtur manifestimin e saj të përvitshëm “Laureatët 2019”. Edhe këtë vit në këtë gala-mbrëmje tradicionale, kanë qenë të ftuar mysafirë të shumtë, kurse si zakonisht janë përmbledhur të arriturat e vitit si dhe u bë...
Kjo është shqiptarja e vetme që Ronaldo e ndjek në Instagram

Kjo është shqiptarja e vetme që Ronaldo e ndjek në Instagram

Cristiano Ronaldo është aktiv në rrjete sociale. Cristiano Ronaldo padyshim se është emër shumë i dashur dhe ndiqet nga një numër tejet i madh i njerëzve në Instagram Vetë ai përcjell  445 prej tyre dhe në këtë rreth futet këngëtarja shqiptare, Rita Ora. Rita është...