Zbulueset e talenteve të rinje shqiptare në Londer

Zbulueset e talenteve të rinje shqiptare në Londer

Organizatoret e Alb Festival Uk Edita Krasniqi dhe Juliana Shalla jan dy organizatore të ketij show qe kanë për qellim zbulimin e talentëve të rinjë shqiptar si në kendim, vallzim dhe aktrim! Ato e filluan këtë iniciative në menyr vullnetare duke menduar se do të ken...
Babai i Rita Ores i komenton Dj Cimi-t

Babai i Rita Ores i komenton Dj Cimi-t

Ikona e muzikes Rap Dj Cimi na Rikthen dhe një her në Kohë. Me atë performancen e zjarrt e vallzimin e bukur e beri publikun e Emisionit Odeon Show të ngrihej në kemb dhe të mos ndalet se duartrokituri. Pos publikut aty në studio kjo këng u komentua dhe jasht duke...