Lideri më i urryer/ E gjithë Kosova kundër Edi Ramës

Lideri më i urryer/ E gjithë Kosova kundër Edi Ramës

Përtej shigjetimeve të Edi Ramës për ata që e krahasojnë me Esad Pashën, apo ironive të tij me patriotët e Facebook-ut që e kanë masakruar në rrjetet sociale nismën e kryeministrit Shqiptar për tu ulur përkrah Serbisë dhe pa Kosovë në tryezën ballkanike, ajo që ka...
Gattuso harron se është trajner i Napolit therret emrin e Milanit

Gattuso harron se është trajner i Napolit therret emrin e Milanit

Thonë se dashuria e parë nuk harrohet kurrë, mesa duket kjo vlen edhe për Gennaro Gattuson. Të gjithë e dimë se Gattuso e ka zemrën te Milani, pavarësisht se tani drejton Napolin. Në konferencën e sotme për shtypt eksa po fliste për transfertën e vështirë në Rexho...
Vedat Muriqi futbollisti më i mirë i vitit

Vedat Muriqi futbollisti më i mirë i vitit

Federata e Futbollit të Kosovës, sonte e ka mbajtur manifestimin e saj të përvitshëm “Laureatët 2019”. Edhe këtë vit në këtë gala-mbrëmje tradicionale, kanë qenë të ftuar mysafirë të shumtë, kurse si zakonisht janë përmbledhur të arriturat e vitit si dhe u bë...