Këngetarja e mirnjohur Raimonda Kovaci po pregadit një projekt të ri muzikor. Ajo është duke punuar kengen e re e cila do shoqerohet me videoklip.
Kenga e radhes që jam duke punuar do të jetë më ndryshe thot Monda për Portalin Kohapress.info

Në ketë këng do të vij në bashkpunim me një Rap Artist që tani për tani nuk mundem tja them emrin .
Monda ashtu sic cdo vit tjeter do jete e angazhuar ne mbremje festive , dasma ahengje familjare per vitin 2020.

Me dasma jam e angazhuar gjat sezonit ku nuk pushoj thuajse asnjeher. Tashme kemi filluar me rezervime per vitin 2020 dhe është duke shkuar per mrekulli.