Raimonda sjell Hitin e ri

Raimonda sjell Hitin e ri

Këngetarja e mirnjohur Raimonda Kovaci po pregadit një projekt të ri muzikor. Ajo është duke punuar kengen e re e cila do shoqerohet me videoklip. Kenga e radhes që jam duke punuar do të jetë më ndryshe thot Monda për Portalin Kohapress.info Në ketë këng do të vij në...
Kallashit i del nje Problem

Kallashit i del nje Problem

Valltares se njohur Kallashi si duket i ka dalur nje problem serioz. Tigresha nje kengetare mjaft e njohur thuhet se eshte ne problem me donjeten. Madje Kallashi deshron ti rregulloj raportet ndersa Tigresha vazhdon ta injoroje ate. Keshtu thot tigresha per...
Beni Kizolli : Ndryshimi është i mundshem me bashkimin e forcave

Beni Kizolli : Ndryshimi është i mundshem me bashkimin e forcave

Brenda një viti me aktivitet dhe qëndrimet tona si Lëvizje për Drejtësi, kontribuuam dhe ushqyem frymën e ndryshimit. Ndryshimi është e nevojshëm, sepse qytetarit do ua kthehet shpresa, Ndryshimi është e nevojshëm, sepse kapja e shtetit do të c ’kapet Tani vendimi ynë...
Më ne fund Nora po rikthehet

Më ne fund Nora po rikthehet

Aktorja dhe kengetarja Nora Muçaj e dashur shum per Publikun tanë Se shpejti do rikthehet me projekte te Reja Nora sot Po duket shum bukur e per te eshte kujdesur shoqja saj Fatmirja qe sot e vizitoi tek salloni saj Fato...