Ne Emisioni The One Show vjen Labinot Rexha

Ne Emisioni The One Show vjen Labinot Rexha

Në emisioni the one show me kiken në Rubriken Kujtimet me Kaltrinen ishte mysafir special kengetari i mirnjohur dhe mjaft i dashur për publikun Labinot Rexha. Labi tregon se ku jeton me së shumti në Kosovë apo në Zvicerr. Poashtu flet dhe për sezonen e dasmave. Labi...
Nëse je shqiptar, eja në Novi Pazar, Sanxhaku është i yni!

Nëse je shqiptar, eja në Novi Pazar, Sanxhaku është i yni!

Amina Nuroviqi është qytetare e Sanxhakut. Me mburrje thotë se është shqiptare. Por, në Sanxhak të jesh shqiptar nevojitet trimëri e guxim. Sipas saj, nuk është aspak e lehtë për të deklarimi si shqiptare në Novi Pazar. Por, ajo thotë se ndihet krenare për një gjë të...
Hazard e konfirmon: Lamtumirë, koha për sfidë të re

Hazard e konfirmon: Lamtumirë, koha për sfidë të re

Eden Hazard me dy gola e frymëzoi Chelsean drejt triumfit në finale të Ligës së Evropës kundër Arsenalit, në atë që sipas të gjitha gjasave ishte ndeshja e tij e fundit për gjigantin nga Premierliga. Pas ndeshjes, sulmuesi belg tha se ka kohë që e ka marrë vendimin...